លទ្ធផល​នៃ​ការ​ជ្រើសរើស​ការ​ស្នាក់​នៅ​នឹង​ធ្វើ​ដំណើរ

ខាងក្រោម​ជាឈ្មោះអ្នកដែល​បាន​ជ្រើសរើស​ មកពីរាធានីភ្នំពេញ ដោយ​គណៈកម្មការ​រៀបចំ​កម្មវិធីចំនួន ១០០នាក់ដំបូង​។ រាល់ព័ត៌មានលម្អិតសូមទំនាក់ទំនងលោក ជី សុផាត ទូរស័ព្ទលេខ ០៨៩ ៤៥២៥២៣ ។

1 ប៊ួយ សុគន្ធី ស្រី Harpswell
2 ចាន់ ប៊ុនធឿន ប្រុស SILAKA
3 ចាន់​សារ៉ាត់ ស្រី Chuanwei (Cambodia) Co., Ltd
4 ជា មុនីសុជាតា ស្រី សាលារៀន វេសឡាញន៏
5 ជាតិ ហ៊ាន ប្រុស CGAC Institute
6 ជេត សុជីវី ប្រុស CCF Services
7 ជាង សេងងួន ប្រុស BnD Solutions
8 ឈិន​ ហុងម៉េង ប្រុស Bayon Heritage Holding Group
9 ឈុង បញ្ញា ស្រី The Harpswell Foundation/ The Royal University of Phnom Penh
10 ចិន សុវណ្ណឌី ស្រី Web Essentials
11 ជុន គឹមចាន់ ប្រុស សាកលវិទ្យាល័យបញ្ញាសាស្ត្រកម្ពុជា
12 ជន​ សុគន្ធារី ស្រី AAP International Cambodia
13 ជុំ វិសាល ប្រុស Internet Marketer
14 តារា សៅយុទ្ធនា ប្រុស Department of Media and Communication
15 ឌឹម​ ធូ ប្រុស Institud of Technology of Cambodia
16 ឌួង គីមហាក់ ប្រុស Student
17 អ៊ាង ចាន់សេងឃាង ស្រី សាកលវិទ្យាល័យ ធនធានមនុស្ស
18 ហាក់ ដាវី ស្រី ITService
19 ហ៊ាង អូមួយ ស្រី ANZ
20 ហេង ធីតា ស្រី វិទ្យាស្ថានបច្ចេកវិទ្យាកម្ពុជា
21 កៅ ស្រីលក្ខណ៍ ស្រី NETPRO-Cambodia
22 ខែក ចំរើន ប្រុស Royal University of Agriculture
23 ខនជាលី ស្រី International University
24 ឃុត​ ណារិន ស្រី DRAFT Advertising
25 កើត ចន្ទ្រា ស្រី Royal University of Phnom Penh
26 ឡាច វណ្ណៈ ប្រុស Cambodian Center for Human Rights
27 ឡាវ សុភ័ក្រ្ត ប្រុស សំបុកអាយធី
28 លាង ផាន់ណារ៉ា ប្រុស Phnom Penh Post
29 កែវ​ លេនី ប្រុស IRG Travel Company
30 លឹម មួយឡេង ស្រី វិទ្យាស្ថានបច្ចេកវិទ្យាកម្ពុជា
31 ឡឹក ស្រីនាង ស្រី សមាគមយុវជនជនជាតិដើមភាគតិកម្ពុជា
32 លី ច័ន្ទរស្មី ប្រុស សាកលវិទ្យាល័យន័រតុន
33 លី ខទីជះ ស្រី Setec
34 ម៉ក់ តារា ប្រុស Open Institute
35 ម៉ាក់ ពុន្ធា ប្រុស Open Institute
36 ម៉ាត់ ម៉ាន ប្រុស Web Essentials
37 ម៉ិច​ មុនីរត្ន័​ ស្រី Made In Cambodia
38 ម៉ក់​​ សិរីរ័ត្ន ស្រី SILAKA
39 មុត​ ម៉ូណែន ប្រុស eySey
40 ង៉ែត​ សុ​ភា​ ប្រុស Equitable Cambodia
41 នព្វ វិចិត្រ ប្រុស Student Resouse Development Organization
42 ណយ គីមហុង ប្រុស Apsara News Network
43 អ៊ុក គឹមភារ៉ា ប្រុស វិទ្យាស្ថាន ស៊ីតិច
44 ប៉ែន វណ្ណៈ ប្រុស Passerelles Numeriques Cambodia (organization)
45 ផៃ ភារម្យ ប្រុស Setec
46 ភឿង ចន្ទ័វាចារ ស្រី setec university
47 ផុន​ សុថារី ស្រី Udaya Technology Co., Ltd
48 ភូយ សាវុធ ស្រី Golden Gekko
49 រឹម សារ៉ែម ប្រុស សមាគមយុវជនជនជាតិដើមភាគតិចកម្ពុជា
50 រ៉ន​ សុភារុន ប្រុស Phnom Penh Specail Economic Zone
51 រស់ ស្រីពៅ ស្រី cambodian Mekong University
52 សក្តិ ច័ន្ទសុជាតិតា ស្រី ក្រុមប្រឹក្សាជាតិកម្ពុជាដើម្បីកុមារ
53 សំណាង វិធារ៉ា ប្រុស BBU
54 សាន សុភក្រ្ត័ ប្រុស វិទ្យាស្ថានខ្មែរជំនាន់ថ្មី
55 សាញ់ ឆាយា ប្រុស KYA
56 សាន់ អរុណរាសី ប្រុស Khmer Enterprises
57 ស ម៉ូរី ប្រុស Cambodian Youth Network
58 សន បូរី ប្រុស បុរីកុមារក្រុងព្រះសីហនុ
59 សាធ សុធារី ប្រុស PPSEZ
60 ស៊ែម​ រស្មី ប្រុស សាកលវិទ្យាល័យភូមិន្ទភ្នំពេញ
61 សេង សោភ័ណ្ឌ ប្រុស NiDA
62 សេង សុភ័ក្ត្រ ប្រុស Khmer Service Group
63 សុខ គឹមហេង ប្រុស វិទ្យាស្ថានបច្ចេកវិទ្យាកម្ពុជា
64 សោម សក្តិដារ៉ូណា ប្រុស EFFECIA
65 សុខ សុភមង្គល ប្រុស Digital Divide Data
66 ស៊ូ សុវិជ្ចា ប្រុស TITB
67 ស្រី សុភក្រ្ត័ ប្រុស COMFREL
68 ស៊ុយ សុផាត ប្រុស SETEC Institute
69 តូច សុផលសម្ផស្ស ស្រី សាកលវិទ្យាល័យភូមិន្ទវិចិត្រសិល្បះ
70 តឹក ច័ន្ទរចនា ស្រី IFL/DMC
71 ទេពកេន វណ្ណកន ប្រុស Avacas Asia
72 ធលធឿន ចាន់សុវណ្ណ ប្រុស sis
73 ធី វិតឈៀង ប្រុស ខ្ញុំបាទមកពីស្នាប័ន អង្គការ អនាគតថ្មីសំរាប់កុមារ
74 ទូច​រចនា ស្រី RUPP
75 តូច​ សុជាតា ស្រី Cambodian Kids Foundation
76 វ៉ាត់ ពីង ស្រី I’M TELCO
77 វ៉ាត​ ផល្លា ស្រី University of Puthisastra
78 វឿង ស៊ីណា ស្រី សមាគមអភិវឌ្ឍន៍សុខភាពប្រជាជន (PHD)
79 វង្ស  ហៈសី ប្រុស Cambodroid
80 យ៉ង​ ចាន់​តារា ប្រុស ដេប៉ាតឺម៉ង់​ប្រ​ព័ន្ធផ្សព្វ​ផ្សាយ និង​សារគមនាគមន៍
81 យីន សុផល ប្រុស Norton University
82 យ៉ន សេរីបុត្រ ប្រុស Self-employed
83 ឈិត កណិកា ស្រី Department of Media and Communication, RUPP
84 ខេ​ រចនា ស្រី Golden Gekko
85 ចាន់​ រ៉ាវិចិត្រ ប្រុស Royal University of Phnom Penh
86 ដាវីដ ណារិទ្ធ ប្រុស TuonFa
87 ល្មុតវ៉ន សុធាបុត្ត ប្រុស វិទ្យាស្ថានបច្ចេកវិទ្យាកម្ពុជា
88 ផល​ សុខលី ស្រី University of Puthisastra
89 អោក សំអាង ស្រី សីលកា
90 ពុត សំណាង ប្រុស លំអឌីហ្សាញ
91 ហ៊ឹម ស៊ីណាត ស្រី វិទ្យាស្ថានបច្ចេកវិទ្យាកម្ពុជា
92 ជាន​ ស៊ីវិន្ទ ស្រី វិទ្យាស្ថានបច្ចេកវិទ្យាកម្ពុជា
93 តេង វណ្ណា ស្រី អង្គការសីលការ
94 ឆោម​ ឆេង​ ប្រុស សាកល​វិទ្យា​ល័យ​ជាតិ​គ្រប់គ្រង​
95 តឹក ធីតា ស្រី Norkor Group
96 ងួន ស៊ីវងីម ស្រី ក្រុមហ៊ុនសុខាអូតែល
97 សំ រីណា ប្រុស department of media and communication
98 តូច ស្រីនិច ស្រី សាកលវិទ្យាល័យភូមិន្ទវិចិត្រសិល្បះ
99 លឹម សុខហេង ប្រុស មន្ទីរពេទ្យសាកលវិទ្យាល័យ​អន្តរជាតិ សែនសុខ
100 លឹម ជាផេង ប្រុស IRG

គណៈកម្មការយើង​នឹងធ្វើ​ការប្រកាសឈ្មោះអ្នកដែល​បាន​ជ្រើសរើស​មកពី​បណ្ដាខេត្តជាបន្តបន្ទាប់ទៀត។ សូមអរគុណ